Atribuită Cumpărare directă

husa sterila pentru cbluri ,camera endoscop, laparoscop 14cm x250cm din poliuretan sterila transparent pe ambalaj sunt inscrise: marcaj CE, data fabricatie/Epirare, nume si adresa producator Ambalat indicidual, Steril Mod ambalare 160 buc / cutie

Număr anunț
DA27359918
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
Cod CPV
33162100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
09.02.2021 00:00
Data finalizării
10.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat