Atribuită Cumpărare directă

CANULE NAZALE DE OXIGEN 5M , STERILE Adulti - 100 buc si standard 400 buc / MASCA OXIGEN CU BALON REZERVOR SI TUB PRELUNGITOR ADULT -100 buc marimea L si 100 buc marimea XL

Număr anunț
DA27463876
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
Cod CPV
33157800-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.192 RON
Valoare atribuită
3.192 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
02.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.192 RON

din 3.192 RON estimat