Atribuită
Cumpărare directă
NU TINE LOC DE COMANDA! LIVRARE LA PRIMIREA, PRIN FAX/E-MAIL, COMENZII FERME DIN PARTEA AUTORITATII CONTRACTANTE. - cateter toracic cu trocar CH 24 = 10 BUC, CH 28 =30 BUC, CH 32 = 10 BUC; - trocar cu varf bont - cateter din silicon cu ochi laterali, metric si linie radioopaca - peretele flexibil al tubului confera o interfata tesut; - tub ermetic si o curgere lina, dispune de varf conic pentru o insertie facila si sigura; - este prevazut cu marcaje precise de adancime din cm in cm incepand de la 2 cm de capatul distal, conector conic cu orificiu larg, integral; - capat distal deschis; - marcaj CE - ambalat Individual.
- Număr anunț
- DA27316863
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
- Cod CPV
- 33141200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.700 RON
- Valoare atribuită
- 1.700 RON
- Data publicării
- 01.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.