Atribuită Cumpărare directă

Manusi examinare de unica folosinta din nitril , nepudrate. Ambalare: 100 bucati/cutie. Marimi solicitate: 5700 buc marimea S, 2600 buc marimea M, 14300 buc marimea L, 11000 buc marimea XL, conform centralizatorului anexat la comanda ce va fi transmisa pe email.

Număr anunț
DA27473288
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BOTOSANI (CUI 17093020)
Furnizor / câștigător
SIMAC IMPEX TRADING SRL (CUI 20970789)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.424 RON
Valoare atribuită
11.424 RON
Data publicării
25.02.2021 00:00
Data finalizării
01.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.424 RON

din 11.424 RON estimat