Atribuită Cumpărare directă

Conform ADV 195415/01.02.2021; Caiet sarcini 199/ 01.02.2021 si oferta 73/02.02.2021

Număr anunț
DA27356995
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE- DEZVOLOTARE PENTRU POMICULTURA IASI (CUI 3423277)
Furnizor / câștigător
ATI MOTORS HOLDING SRL (CUI 15903511)
Cod CPV
34144700-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63.000 RON
Valoare atribuită
63.000 RON
Data publicării
08.02.2021 00:00
Data finalizării
09.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63.000 RON

din 63.000 RON estimat