Atribuită
Cumpărare directă
3 × Detergent multisuprafete antibacterian Dettol 500ML 3 × Dezinfectant universal cu pulverizator Sanytol 500ml 3 × Dezinfectant universal Igienol cu pulverizator 750 ml (Mar verde) 2 × Dezinfectant multisuprafete Lebada 500ml 3 × Dezinfectant multisuprafete Bactisept 750ml (Albastru) 4 × Sticker eticheta dezinfectati mainile 21x21cm 3 × Detergent vase Sano Spark Migdale 500ml 4 × Hartie igienica parfumata 40gr 32bucati 2straturi 3 × Lavete universale OTI 3buc 35X31 cm 3 × Lavete umede Vileda 3buc 3 × Lavete umede oti 18x16cm 3/set 4 × Prosop hartie Emeka 3straturi 100foi 2role (White) 4 × Pulverizator plastic transparent 750ml 3 × Detergent geam Efekt Glasspur 1 litru 2 × Detergent geamuri Ajax Floral Fiesta 500 ml (Floral Bouquet) 3 × Detergent geamuri Sano Clear Green 1litru 2 × Detergent Multi Suprafete Pronto 500 ml 3 × Bureti vase Paclan Practi 2bucati 3 × Burete teflon Oti 3 × Burete de vase canelat Ana 3 × Burete canelura 2buc 20 × Spirt alcool sanitar Dora 70% 500ml 10 × Servetele dezinfectante pentru suprafete Igienol 40bucati 2 × Servetele dezinfectantate Oxivir Excel Wipe 100buc 10098424950 1 × Lavete universale absorbante pe rola 40buc 1 × Rola laveta universala 40buc/rola 3 × Servetele umede pentru mobila parfumate Fixi 80bucati 3 × Servetele umede multisuprafete Expertto 80buc 4 × Set autocolant toaleta 4bucati 1 × Set autocolant toaleta 2bucati 5 × Sticker eticheta purtati masca A4 21x 30cm 1 × Detergent rufe manual Dero 20kg 1 × Detergent rufe Lenor Spring A
- Număr anunț
- DA27342940
- Autoritate contractantă
- LICEUL AUTO TRAIAN VUIA (CUI 2679685)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI 18509431)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.439 RON
- Valoare atribuită
- 1.439 RON
- Data publicării
- 05.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.