Atribuită
Cumpărare directă
Dispenser transparent prosop V din plastic albastru rezistent, extrem de ușor de utilizat și curățat de către personalul autorizat. Recomandat băilor publice cu trafic mediu și intens - 6 buc Dispenser hârtie igienică plastic albastru Meco - 6 buc Pahar plastic alb 166 ml 100bucati - 80 seturi referat nr.9045/10.02.2021 - centru de vaccinare
- Număr anunț
- DA27389084
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CARACAL (CUI 4395175)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI 18509431)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 602 RON
- Valoare atribuită
- 602 RON
- Data publicării
- 12.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.