Atribuită Cumpărare directă

Manusi menaj cauciuc Anna, culoare galben, previn leziuni mecanice ale pielii, calitate superioara, foarte rezistente, marimi: M,=100 buc PREZENTA TINE LOC SI DE COMANDA FERMA VA RUGAM SA SPECIFICATI PE COLET IN ATENTIA DOMNULUI NEAGU DANIEL MAGAZIE POLICLINICII NR.2 TEL.0720065950

Număr anunț
DA27471918
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "DR. VALER RUSSU" LUDUS (CUI 4323543)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.590 RON
Valoare atribuită
1.590 RON
Data publicării
25.02.2021 00:00
Data finalizării
26.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.590 RON

din 1.590 RON estimat