Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanță în achiziții publice pentru aplicarea unei proceduri simplificate (reluata), in vederea atibuirii contractului de executie a lucrărilor pentru construirea unei CREȘE in orașul Avrig. Serviciile constau, în principal, în următoarele activități: ETAPA 1: - Consiliere privind întocmirea și publicarea răspunsului consolidat la solicitările de clarificări privind documentația de atribuire publicată în SEAP; - Asistenta in domeniul achizițiilor publice pe toată perioada derulării procedurii de atribuire, până la semnarea contractului, privind: elaborarea proceselor verbale de evaluare a ofertelor; elaborarea raportului procedurii de atribuire; formularea solicitărilor de clarificări adresate ofertanților pe parcursul procesului de evaluare a ofertelor; formularea comunicărilor către ofertanţi a rezultatului procedurii de atribuire; elaborarea punctelor de vedere pentru soluţionarea eventualelor contestaţii formulate de ofertanţi; obligaţiile legate de regulile de publicitate aferente atribuirii contractului; - Consiliere privind întocmirea și publicarea notificărilor obligatorii a fi transmise pe parcursul procesului de evaluare; ETAPA 2: - Consultanta pe perioada de derulare a contractului de lucrări, pentru probleme de domeniul achizitii publice în legătură cu aplicabilitatea dispozițiilor art. 221 din legea nr. 98/2016 privind modificarea contractului de achiziție publică atribuit în baza procedurii ce face obiectul prezentului contract.
- Număr anunț
- DA27454286
- Autoritate contractantă
- Orasul Avrig (CUI 4241087)
- Furnizor / câștigător
- HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI 27769473)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.550 RON
- Valoare atribuită
- 8.550 RON
- Data publicării
- 23.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.