Atribuită Cumpărare directă

Oferta furnizare energie electrica SCOALA GIMNAZIALA PAULESTI, consum estimat 12 MWh, livrare 01.01.2021-31.12.2021, la pretul de 557,4 lei/MWh, care contine: - pretul energiei electrice active: 265,79 lei/MWh; - tariful pentru introducerea energiei electrice in retea (TG): 1,30 lei/MWh; - tariful pentru extragerea energiei electrice din reţea (TL): 19,22 lei/MWh; - tariful pentru serviciul de sistem: 11,96 lei/MWh; - tariful pentru serviciul de distributie al energiei electrice la inalta tensiune: 19,23 lei/MWh; - tariful pentru serviciul de distributie al energiei electrice la medie tensiune: 47,12 lei/MWh; - tariful pentru serviciul de distributie al energiei electrice la joasa tensiune: 107,58 lei/MWh; - Tariful pentru cogenerarea de inalta eficienta: 17,12 lei/MWh; -Costul certificatelor verzi: 62,85 lei/MWh; -Valoarea accizei necomerciale: 5,23 lei/MWh. Preturile de mai sus nu contin TVA. Pretul energiei electrice active este garantat in perioada 01.02.2021- 31.12.2021, conform ofertei TL 1833/07.12.2020 Regiunea Transilvania Nord.

Număr anunț
DA27338307
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PAULESTI (CUI 17441273)
Furnizor / câștigător
ELECTRICA FURNIZARE SA (CUI 28909028)
Cod CPV
09310000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.689 RON
Valoare atribuită
6.689 RON
Data publicării
04.02.2021 00:00
Data finalizării
04.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.689 RON

din 6.689 RON estimat