Atribuită Cumpărare directă

Conform oferta furnizor: Oferta furnizare energie electrica COMPLEXUL MUZEAL BISTRITA NASAUD, consum estimat 106 MWh/ 12 luni, respectiv 8.833 MWH/ luna, la pretul de 597,40 lei/MWh, care contine: - pretul energiei electrice active: 304,58 lei/MWh; - tariful pentru introducerea energiei electrice in retea (TG): 1,30 lei/MWh; - tariful pentru extragerea energiei electrice din reţea (TL): 19,22 lei/MWh; - tariful pentru serviciul de sistem: 11,96 lei/MWh; - tariful pentru serviciul de distributie al energiei electrice la inalta tensiune: 19,23 lei/MWh; - tariful pentru serviciul de distributie al energiei electrice la medie tensiune: 47,12 lei/MWh; - tariful pentru serviciul de distributie al energiei electrice la joasa tensiune: 107,58 lei/MWh; - Taxa certificate verzi : 64,06lei/MWh - Taxa cogenerare :17,12 lei/MWh - Accize : 5,23lei/MWh Pretul nu include: TVA. Pretul energiei electrice active este garantat in perioada 01.03.2021-31.12.2021, conform ofertei 817/23.02.2021 Regiunea Cluj. Tariful este fix si se aplica in functie de cantitatea furnizata/consumata. Valoare estimata pentru 12 luni=63324.40 lei . Se va intocmi contract furnizare-pt. 7 puncte de consum ale CM B-N-anexa atasata.

Număr anunț
DA27476097
Autoritate contractantă
Complexul Muzeal Bistrita Nasaud (CUI 4347755)
Furnizor / câștigător
ELECTRICA FURNIZARE SA (CUI 28909028)
Cod CPV
09310000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63.324 RON
Valoare atribuită
63.324 RON
Data publicării
26.02.2021 00:00
Data finalizării
26.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63.324 RON

din 63.324 RON estimat