Atribuită
Cumpărare directă
DETERGENT GEAM 5L buc 1,00 X 36,68 RON fara TVA / buc , COADA ALUMINIU 140cm GALBEN buc 2,00 X 8,23 RON fara TVA / buc , COADA ALUMINIU 140cm ROSU buc 2,00 X 8,23 RON fara TVA / buc , COADA ALUMINIU 140cm VERDE buc 2,00 X 8,23 RON fara TVA / buc , DISPENSER SAPUN LICHID 500 ML buc 6,00 X 20,68 RON fara TVA / buc, DEZINFECTANT DETERGENT PARDOSELI 5L buc 4,00 X 61,40 RON fara TVA / buc, INALBITOR 5L p8 buc 10,00 X 15,04 RON fara TVA / buc, DEZINFECTANT WC E 3D 40g buc 10,00 X 3,71 RON fara TVA / buc, BURETE SPALAT AUTO MARO buc 20,00 X 2,22 RON fara TVA / buc, MOP BUMBAC 280 g buc 20,00 X 5,10 RON fara TVA / buc, SET TOALETA MARE buc 10,00 X 4,65 RON fara TVA / buc, SPALATOR METAL 2/set carton set 10,00 X 2,41 RON fara TVA / set, PROSOAPE V VERZI 250buc 20set/bax 1strat PREMIUM bax 1,00 X 72,77 RON fara TVA / bax , STERGATOR PROFI 30cm buc 10,00 X 9,28 RON fara TVA / buc, TABLETE CLORIGENE ( 1KG ) KG 2,00 X 50,76 RON fara TVA / kg
- Număr anunț
- DA27324412
- Autoritate contractantă
- LICEUL "SEVER BOCU" LIPOVA (CUI 3519097)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.127 RON
- Valoare atribuită
- 1.127 RON
- Data publicării
- 02.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.