Atribuită Cumpărare directă

ROSOAPE V VERZI 250buc 20set/bax 1strat STANDARD Prosoapele V sunt realizate din material reciclat, intr-un strat. Sunt pliate tip V, rezistente si foarte absorbante. Se pot utiliza ca atare sau in dispensere pentru prosoape de maini. Astfel, utilizandu-se dispenserele se asigura un grad ridicat de igiena si confort la fiecare folosire. In plus, pot fi plasate oriunde pentru un acces rapid si usor. Prosoapele pliate sunt de unica folosinta. PH MINI JUMBO NATUR 12/bax 2strat

Număr anunț
DA27384652
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA SUCEAVA (CUI 9689791)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
33772000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.807 RON
Valoare atribuită
1.807 RON
Data publicării
11.02.2021 00:00
Data finalizării
16.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.807 RON

din 1.807 RON estimat