Atribuită
Cumpărare directă
NP-X229 XEROX TONER 106R02760,C,1K,PQ,PHASER 6020/6022,WC6025/6027,ECHIVALENT 1.00 BUC 13.20 NP-X230 XEROX TONER 106R02761,M,1K,PQ,PHASER 6020/6022,WC6025/6027,ECHIVALENT 1.00 BUC 13.20 NP-X231 XEROX TONER 106R02762,Y,1K,PQ,PHASER 6020/6022,WC6025/6027,ECHIVALENT 1.00 BUC 13.20 NP-X228 XEROX TONER 106R02763,BK,2K,PQ,PHASER 6020/6022,WC6025/6027,ECHIVALENT 1.00 BUC 13.50
- Număr anunț
- DA27476899
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53 RON
- Valoare atribuită
- 53 RON
- Data publicării
- 26.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.