Atribuită
Cumpărare directă
Dezinsectia si dezimfcctia se executa cu subst. ecologice , non toxice , biodegradabile. Sunt aprobate de Min. Sanatatii si Directia de Sanatate Publica Bucuresti. Servicii de dezinfectie 13129 mc servicii de dezinfectie 13129 mc Serviciile se va executa la sediul scolii din str Atelierului nr. 25 sector 1cat si la gradinita arondata scolii din str. Al. I. Cuza nr. 58 sector 1 Scoala corpul A: 5721.15 mc, corupul B (SALA SPORT) : 4400mc, corpul C: 2632.50mc Gradinita: 375 mc
- Număr anunț
- DA27331868
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 "SFINTII VOIEVOZI (CUI 20715395)
- Furnizor / câștigător
- DERA-TOXIC 2000 SRL (CUI 13348156)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.363 RON
- Valoare atribuită
- 2.363 RON
- Data publicării
- 03.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.