Atribuită
Cumpărare directă
Burete vase 3/set - 3*1.50, detergent Cif crema 500 ml - 25*5.46, detergent Bonux 5 kg - 1*32.50, detergent anticalcar Grass - 5*7.26, detergent solutie Mr. Proper - 5*8.40, detergent Trimf universal - 1*10.75, dezinfectant Igienol - 5*16.45, faras cu coada - 1*8.40, lavete praf 5/set - 26*2.94, pastile rezervor - 4*2.52, prosop hartie Flufy 2/set - 2.20, saci menaj 35 L - 20*1.68, saci menaj 60 L - 10*1.49, saci pubela 120L - 10*3.40, servetele hartie zz albe - 60*3.85, solutie Savo antimucegai - 5*14.75, hartie igienica alba 10/set 2 straturi - 10*4.75, manusi vinil 100/cut - 3*32.50, detergent surafete multile 5L - 10*25
- Număr anunț
- DA27425237
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "IOSIF PERVAIN" CUGIR (CUI 12828180)
- Furnizor / câștigător
- ELCO BUSINESS SRL (CUI 16888843)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.354 RON
- Valoare atribuită
- 1.354 RON
- Data publicării
- 18.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.