Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de proiectare faza DALI pentru un obiectiv de interes local: Reabilitare / Modernizare Scoala Joseni - Comuna Berca, judetul Buzau Serviciile presupun: elaborare DALI cf HG 907/2016, elaborare expertiza tehnica A1, Certifiat de audit energetic, studii de teren (ex studiu geotehnic), Documentatii pentru obtinerea de avize la faza CU (DOA), documentatie pentru emiterea Autorizatiei de Costruire, DTOE, inclusiv verificare dupa caz. pentru specialitatile Rezistenta, Arhitectura, Instalatii Documentatiile se vor preda in 3 exemplare hard, si 1 exemplar pe suport electronic (soft). Documentatiile vor fi elaborate potrivit prevederilor legale in vigoare (HG 907/2016 si Legea 10/2005) si normativelor tehnice aplicabile. Documentatiile vor fi intocmite de persoane / specialisti autorizate cf prevederilor legale in vigoare.
- Număr anunț
- DA27464951
- Autoritate contractantă
- COMUNA BERCA (CUI 3662665)
- Furnizor / câștigător
- OZN ECO LINE S.R.L. (CUI 29316762)
- Cod CPV
- 71220000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.000 RON
- Valoare atribuită
- 33.000 RON
- Data publicării
- 24.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.