Atribuită
Cumpărare directă
pachet piese(stift elastic=2x2,bara tract=1x215,silicon garnit 400gr=1x55,racord=1x15,pinion cv u650=1x130,disc frana u650=2x20,pana arbore=1x3,antigel g12 5l=4x60,ulei 80w90=2x45,garnitura=2x25,furtun hidr=1x98,teu fi16=1x32,niplum16=1x28,prelungitor cheie=1x100,furtun fi16=1x6colier=4x5,silicon garnit=2x65,surub m7=4x1,lampa gab=2x35,chinga anc=1x65,lampa gab=1x45,spray wd40=2x45,ulei 80w90=4x30,curea 13/1600=2x25,lampa nr led=1x45,girofar=1x55,furtun hidr=1x95,ulei atf=2x14)
- Număr anunț
- DA27415665
- Autoritate contractantă
- S.C. ECO-SAL S.A. (CUI 24898139)
- Furnizor / câștigător
- PRES COM SERV SRL (CUI 6629710)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.616 RON
- Valoare atribuită
- 1.616 RON
- Data publicării
- 17.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.