Atribuită Cumpărare directă

pachet(chit bara fibra=1x30,chit fibra0,35=1x15chit stand 1kg=1x25,hartie abraziva=2x3,hartie abr=1x2,50,spray negru=1x30,ulei atf=2x14,furtun hidr=1x230,niplu=1x13,bec far=1x10,ulei atf 1l=3x14,dispersor lampa=2x35,bec semnalizare 24v=4x1,5,lampa stop=1x110,bec 24v/21=10x1,5,bec h7 24v=4x8,furtun=1x30,ulei castrol 10w40=1x35,furtun hidraulic=2x85,girofar=1x75,girofar 24v=1x65,spray wd40=1x45,colier plastic=100x0,30,splint=4x0,50,furtun hidr=1x115,cupla rapida fi10=4x6,cupla rapida fi12=4x12,curea 13x1600=1x25,proiector=1x45,lampa lucru=1x120,tester antigel=1x85)

Număr anunț
DA27415686
Autoritate contractantă
S.C. ECO-SAL S.A. (CUI 24898139)
Furnizor / câștigător
PRES COM SERV SRL (CUI 6629710)
Cod CPV
34320000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.385 RON
Valoare atribuită
1.385 RON
Data publicării
17.02.2021 00:00
Data finalizării
18.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.385 RON

din 1.385 RON estimat