Atribuită Cumpărare directă

Solicitam cos gunoi stradal de 50 l - 5 buc culoare verde inchis, - 7 buc culoare verde deschis in total 12 buc.

Număr anunț
DA27429636
Autoritate contractantă
COMUNA SANCRAIU (CONSILIUL LOCAL SANCRAIU) (CUI 5612868)
Furnizor / câștigător
TOTAL CLEAN S.R.L. (CUI 18143585)
Cod CPV
34928480-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.368 RON
Valoare atribuită
1.368 RON
Data publicării
19.02.2021 00:00
Data finalizării
22.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.368 RON

din 1.368 RON estimat