Atribuită Cumpărare directă

Servicii de curierat in valoare de 4686 lei fara TVA cu valabilitate pana in data 31.12.2021, conform ofertei comerciala transmisa de compania FAN Courier.

Număr anunț
DA27409908
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
Furnizor / câștigător
FAN COURIER EXPRESS SRL (CUI 13838336)
Cod CPV
64100000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.686 RON
Valoare atribuită
4.686 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
16.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.686 RON

din 4.686 RON estimat