Atribuită
Cumpărare directă
ceapa - 30kg x 2,50 = 75,00 ardei capia - 33kg x 9,80 = 323,40 cartofi - 150 kg x 1,90 = 285,00 morcovi - 20 x 2,50 = 50,00 telina - 10 kg x 5,00 = 50,00 rosii cherry - 13 x 12,00 = 156,00 usturoi - 2 kg x 18,00 = 36,00 marar - 20 leg x 1,40 = 28,00 patrunjel - 20 leg x 1,40 = 28,00
- Număr anunț
- DA27347990
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.40 (CUI 29170992)
- Furnizor / câștigător
- DANCRISOR IMPEX SRL (CUI 29246829)
- Cod CPV
- 03200000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.031 RON
- Valoare atribuită
- 1.031 RON
- Data publicării
- 06.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.