Atribuită Cumpărare directă

pere - 25 kg x 7,50 = 187,50 mere - 25 kg x 4,50 = 112,50 lamai - 3kg x 6,00 = 18,00 mandarine - 71 x 6,50 = 461,50 banane - 4 bax x 123,00 = 492,00 ceapa - 30 kg x 2,50 = 75,00 morcovi - 20 kg x 2,50 = 50,00 telina - 10 kg x 5,00 = 50,00 ardei - 25 x 11,50 = 287,50 cartofi - 100 kg x 1,90 = 190,00 varza - 53 kg x 2,80 = 148,40 dovlecei - 13 kg x 9,00 = 117,00 usturoi - 2 kg x 18,00 = 36,00 rosii cherry - 10 kg x 12,00 = 120,00 castraveti cornison - 7 kg x 10,50 = 73,50 patrunjel - 40 leg x 1,40 = 56,00 marar - 10 leg x 1,40 = 14,00

Număr anunț
DA27482022
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.40 (CUI 29170992)
Furnizor / câștigător
DANCRISOR IMPEX SRL (CUI 29246829)
Cod CPV
03200000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.489 RON
Valoare atribuită
2.489 RON
Data publicării
27.02.2021 00:00
Data finalizării
01.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.489 RON

din 2.489 RON estimat