Atribuită
Cumpărare directă
Executare cu machetare + legatorie, brosura/caiet program format A4, 24 pagini, policromie, 130-150/gr/mp, personalizata cu imagini din evenimentele anului 2020 ale autoritatii contractante + texte puse de A.C. la dispozitiaa operatorului economic. Finisare: capsata, pliere, taiere.
- Număr anunț
- DA27444322
- Autoritate contractantă
- ANSAMBLUL FOLCLORIC MARIA TANASE (CUI 4332193)
- Furnizor / câștigător
- DEGRAFO ADV SRL (CUI 29123222)
- Cod CPV
- 79823000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 22.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.