Atribuită Cumpărare directă

1 COADA BIC R;Cisne bara aluminiu bicolora rosu 530214-02 Buc 10 2 COADA BIC G;Cisne bara aluminiu bicolora galbena 530214-03 Buc 5 3 COADA BIC ABS;Cisne bara aluminiu bicolora albastra 530214 Buc 3 4 MATURA EURO;Matura Euro Buc 9 5 FARAS CU COADA;Faras cu coada Buc 5 6 BUR SARMA;Burete sarma Buc 8 7 LAV ABR X4;Lavete abrazive 4buc/set SS Set 5 8 MOP 250G;Sh mop sireturi 250gr Buc 20 9 GAL 13L G;Galeata 13L Cisne cu storcator galbena 460516-02 Buc 4 10 GAL 13L A;Galeata 13L Cisne cu storcator albastra 460516 Buc 4 11 PRV INK HARM;Prosop V ink Harmony 150buc/set Set 160 12 HIG ALBA 2x24;Hartie igienica alba, 2 straturi, 24buc/pachet Rola 288 13 CIF SERV UNIV;Jd cif servetele umede universale 100buc 101102348 Buc 10 14 HIG JUMBO 350DP;Dp hartie igienica jumbo, alba, 2 pl, 160m* Rola 12 15 SL MAR 5 HEY;Hey sapun lichid Mar Verde 5L Bidon 4 16 MOP F MANER;Maner metalic pt mop tip foarfeca 480355 Buc 3 17 MOP F SUPORT;Suport metalic pt mop tip foarfeca Cisne 480335 Buc 3 18 MOP F REZ BBC;Rezerva mop bumbac tip foarfeca, 2buc, 12x100cm 200799 Buc 3

Număr anunț
DA27382297
Autoritate contractantă
SCOALA ION SIMIONESCU IASI (CUI 17155611)
Furnizor / câștigător
CRIANCEZ SRL (CUI 27589880)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.279 RON
Valoare atribuită
2.279 RON
Data publicării
11.02.2021 00:00
Data finalizării
12.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.279 RON

din 2.279 RON estimat