Atribuită Cumpărare directă

PULPE PUI DEZ,PIEPT DEZ CURCAN, COTLET PORC,PULPA PORC,COPANELE PUI,SUNCA SISSI

Număr anunț
DA27398961
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "VIRGIL CALOTESCU" BASCOV (CUI 29446290)
Furnizor / câștigător
LUIGI SRL (CUI 2517969)
Cod CPV
15110000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.619 RON
Valoare atribuită
1.619 RON
Data publicării
15.02.2021 00:00
Data finalizării
16.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.619 RON

din 1.619 RON estimat