Atribuită
Cumpărare directă
Electrod neutru dublu split de unica folosinta pentru adulti -forma alungita bipolar -compatibil cu electrocauterele Valleylab -electrod pregelificat -conceput pt utilizarea in regim monopolar a cauterului in scopul realizarii operatiunilor de taiere si cauterizare pe parcursul interventiilor chirurgicale -ambalare individuala -termen de valabilitate mimim 3 ani -nu trebuie sa conina latex -la 200 buc se livreaza un cablu de conectare reutilizabil Factura trebuie sa fie insotita de urmatoarele documente: certificat de calitate, certificat de conformitate si fisa tehnica a produsului, toate traduse in limba romana. Livrarea sa fie in programul magaziei Spitalului Clinic Coltea 8.30-14.00 Livrare in 24-48 ore
- Număr anunț
- DA27428695
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
- Furnizor / câștigător
- BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.400 RON
- Valoare atribuită
- 5.400 RON
- Data publicării
- 18.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.