Atribuită Cumpărare directă

ROLE / ROLA STERILIZARE PLATA CU INDICATOR ABUR / AUTOCLAV 300 mm x 200 m, ROLE / ROLA STERILIZARE PLATA CU INDICATOR ABUR / AUTOCLAV 200 mm x 200 m, Indicator biologic / indicatori biologici abur autoclav FIOLA PROMOTIE 121 / 134

Număr anunț
DA27408254
Autoritate contractantă
Spital Dr.C.T.Sparchez (CUI 4646889)
Furnizor / câștigător
AXIOMED SOLUTIONS SRL (CUI 29887513)
Cod CPV
33198200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.002 RON
Valoare atribuită
1.002 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.002 RON

din 1.002 RON estimat