Atribuită Cumpărare directă

ROLA PLISATA STERILIZARE-REF. CENTR.1734 ROLE / ROLA STERILIZARE PLATA CU INDICATOR ABUR / AUTOCLAV 350 mm x 200 m NUMAR DE REFERINTA: 1044 PRET DE CATALOG: 184,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: rola COD SI DENUMIRE CPV: 33198200-6 Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2) DESCRIERE: ROLA STERILIZARE CU INDICATORI (ABUR, ETILENOXID)IMPRIMATI PE HARTIE DE UZ MEDICAL (IMPIEDICA MIGRAR... mai depa ROLA / ROLE STERILIZARE VOLUM / PLIU CU INDICATOR ABUR 250 mm x 100 m NUMAR DE REFERINTA: 566 PRET DE CATALOG: 131,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 33198200-6 Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2) DESCRIERE: ROLE STERILIZARE (ROLA STERILIZARE) TOATE DIMENSIUNILE DISPONIBILE PE STOC. ROLA STERILIZARE CU IND... mai departe

Număr anunț
DA27418353
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
AXIOMED SOLUTIONS SRL (CUI 29887513)
Cod CPV
33198200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.148 RON
Valoare atribuită
1.148 RON
Data publicării
17.02.2021 00:00
Data finalizării
18.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.148 RON

din 1.148 RON estimat