Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 PUN 50 MICR+ ECOTAXA0.15LEI#5999525100010 buc 1 0.8403 2 TRINAT SPRAY UNIVERSAL 6018 VERDE DESC. #5996281064266 buc 2 18.9076 3 TRINAT SPRAY UNIVERSAL 3020 ROSU-TRAFIC #5996281064167 buc 2 18.9076 4 POMPA 0204W RECIRCULARE FERRO 25-60-130 #5901095647550 buc 1 205.8823 5 BATERII VARTA HI-EN R3 4903(4BUC-SET)#4008496354344 #4008496559749 #4008496369607 #4008496810284 buc 1 8.3193 6 BATERIE ALKALIN LR6-4906 (2BUC-SET) VARTA HIGH E. #4008496559398 buc 2 4.6218 7 PUN 50 MICR+ ECOTAXA0.15LEI#5999525100010 buc 3 0.8403 8 CABLU MYYM 2X1.5 50ML-COLAC#2000000094557#0000033926841#5944015002152 #6424679242501 buc 1 79.4118 9 PREL. 3 POSTURI 1.4 ML#2000000185873 #6422161300005 #6422161300029 buc 3 18.4034 10 BATERIE BUCATARIE 94496.0 IRIS CROM PIPA MOBILA L-15CM #8590309068785 buc 1 100 11 ADAPTOR 3XSCHUKO IN LINIE #5998282126516 buc 1 10 12 TEAVA A770+A33 SC.6.4 50-40+VENTIL 6.4 #8595580560256 #8594045938753 buc 1 12.521 13 BEC LED 14-100W A60 E27 6500K #8592920064276 buc 4 13.3613 14 BEC LED NORMAL A60 10.5W 865 L.RECE #8592920044742 buc 4 9.6639 15 PRIZA DUBLA CP PT ALSU ALB #8698802074132 buc 1 10.5042 16 CUPLA CP EMOS P0047 #8595025391865 buc 2 4.958 17 FISA CP CERAMIC IPEE #6423560030883 buc 1 5.7983 18 GARN.MANER CU SILD 02 Y-L90 #2000000305196 #6420336211835 #6420336211743 #6420336111319 buc 1 18.9076 19 BROASCA 02 LEMN Y ZI 40-90-20R-240 #2000000301327 #6420336196545 buc 1 16.7227 20 CILINDRU SIG. 72 CENTRAL #6420332036364 #6420332000266 #6420336220455 buc 1 3
- Număr anunț
- DA27405498
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala ,,Liviu Rebreanu” Tirgu-Mures (CUI 7555327)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 784 RON
- Valoare atribuită
- 784 RON
- Data publicării
- 16.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.