Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE: 1.VENTILATOR SIKU 125AZ #9003609277454 buc 1 96.6387 2.PRESOSTAT MONOFAZAT 1.5-5 BARI 1.4 #2000000356761 #7420169999732 buc 1 34.8739 3.TEAVA PP PVC 40 1M#2000000038261#5999012401231 #6424976000057 #5948784017317 buc 14 3.2773 4.MUFA CANAL PVC 125 #2000000320694 #6424976003270 buc 1 5.7983 5.BANDA IZOLATOARE VERDE Z20 #5997374106092 buc 2 2.437 6.BANDA IZOLATOARE PVC ZS20 GALBEN-VERDE #5997374106078 buc 2 2.9412 7.CARTUS LAVABIL 7 #2000000196367 #6424751000760 buc 1 16.7227 8.COT LA 45° 40X45°#2000000037691#6420330009261 #5945768000488 #8023857032835 buc 10 1.5966 9.COT LA 67° 40X67#5945768000808 #6420330009346 buc 3 1.6723 10.COT LA 90° 40X90°#2000000037738#6420330009308 #5945768000495 buc 3 1.4202 11.COT LA 90° 40X90°#2000000037738#6420330009308 #5945768000495 buc 1 1.4202 12.APARAT DE TAIAT FAIANTA 600MM PT.YT-82220 #5906083937071 buc 1 301.6808 13.CAPSE 10MM 1000BUC YATO #5906083970245 buc 3 4.1176 14.CAPSATOR 6-10MM #5906083970047 buc 1 83.9496 15.CUIE CONSTRUCTII 6X180#2000000084879 buc 5 5.084 16.CUIE CONSTRUCTII 4X100#2000000084831 buc 10 5.084 17.GRUND CT17 10L DE PROFUNZIME #5946043000216 buc 2 48.3193 18.SPUMA GUN FOAM EXTRA 750ML #5948966013953 buc 1 15.042 19.PENSULA GALBEN MAN. PLAST. 50MM#9002588723440 buc 1 3.7815 20.BURGHIU MET HCS 12 #2000000361291 #2800000002794 buc 2 6.3025 21.DISC TAIERE EVANTAI 125X120 #3165140270953 buc 1 13.3613 22.CLIMATE EXTREME EMAIL GRI METAL 0.75L #5946062018674 buc 1 15.8824 23.BURGHIU

Număr anunț
DA27401135
Autoritate contractantă
COMUNA ACATARI (CUI 4323578)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.950 RON
Valoare atribuită
5.950 RON
Data publicării
15.02.2021 00:00
Data finalizării
16.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.950 RON

din 5.950 RON estimat