Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1SURUB DIN 931 18X180 G8.8 ZN bucati 100 5,4737 2SURUB DIN 933 12X100 G8.8 ZN bucati 100 1,0146 3SURUB DIN 933 10X100 G8.8 ZN bucati 100 0,6857 4SURUB DIN 933 8X100 G8.8 ZN bucati 100 0,4259 5PIULITA DIN 934 18 G8 ZN bucati 100 0,4647 6PIULITA DIN 934 12 G8 ZN bucati 100 0,1445 7PIULITA DIN 934 10 G8 ZN bucati 100 0,0963 8PIULITA DIN 934 8 G8 ZN bucati 100 0,0452 9SURUB DIN 933 16X120 G8.8 ZN bucati 200 1,9870 10SURUB DIN 933 16X 80 G8.8 ZN bucati 200 1,4167 11PIULITA DIN 934 16 G8 ZN bucati 400 0,3035
- Număr anunț
- DA27333044
- Autoritate contractantă
- URBAN SA SLOBOZIA (CUI 11316859)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44531510-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.637 RON
- Valoare atribuită
- 1.637 RON
- Data publicării
- 04.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.