Atribuită Cumpărare directă

1. HARTIE A4...........................................................50TOP X 16LEI=800LEI 2. FOLIE PROTECTIE.............................................5TOP X 15LEI=75LEI 3. MARKER PERMANENT.....................................10BUC X 3LEI=30LEI 4. EVIDENTIATOR...................................................10BUC X 3LEI=30LEI 5. AGRAFE 33mm......................................................20CUT X 2LEI=40LEI 6. DOSAR CU SINA CARTON.................................100BUC X 0,50LEI=50LEI 7. SEPERATOR DOCUMENTE..................................1TOP X 10LEI=10LEI TOTAL...........................1035 LEI

Număr anunț
DA27459767
Autoritate contractantă
COMUNA PIPIRIG (PRIMARIA COMUNEI PIPIRIG JUD. NEAMT) (CUI 2614228)
Furnizor / câștigător
ELECTROBIROTICA PRINT SRL (CUI 25311223)
Cod CPV
30197643-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.035 RON
Valoare atribuită
1.035 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.035 RON

din 1.035 RON estimat