Atribuită Cumpărare directă

Viziere de protectie, 25 de bucati, 7.4 lei fara TVA/bucata și manusi chirurgicale, 114, cutii 43.2 lei fara TVA/cutie, marimea M, conform comenzii ferme nr. 2655/09.02.2021 și ofertei nr.2545/05.05.2021, atașate

Număr anunț
DA27370874
Autoritate contractantă
Municipiul Pascani (CUI 4541360)
Furnizor / câștigător
NOVA TECH MED S.R.L. (CUI 29805718)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.406 RON
Valoare atribuită
6.406 RON
Data publicării
10.02.2021 00:00
Data finalizării
10.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.406 RON

din 6.406 RON estimat