Atribuită Cumpărare directă

Servicii de paza umana cu personal neinarmat pt. luna feb. 2021, cf contract

Număr anunț
DA27310912
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Maramures (CUI 9705242)
Furnizor / câștigător
CORTEZ FORCE SRL (CUI 27413483)
Cod CPV
79713000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
01.02.2021 00:00
Data finalizării
03.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat