Atribuită Cumpărare directă

Servicii de monitorizare dispecerizare si interventie operativa la sistemele antiefractie pentru Municipiul Baia Mare la locatiile: Primaria Baia Mare, Directia de Venituri, Arhiva Primariei, Casierie str.Indep 2C, Casa Casatoriilor, pentru lunile februarie si martie 2021.

Număr anunț
DA27458636
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
Furnizor / câștigător
CORTEZ FORCE SRL (CUI 27413483)
Cod CPV
79711000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat