Atribuită
Cumpărare directă
Plan de management al cazului - 500buc. x 0.25lei/buc. Foaie de evolutie si tratament - 1000buc. x 0.25lei/buc. Notificare cu privire la protectia datelor personale - 1000buc. x 0.25lei/buc. Registru externari A4, 200file - 2buc. x 35.97lei/buc. Repertoar A4 - 1buc. x 10.95lei/buc. Acordul informat al pacientului - 1000buc. x 0.25lei/buc. Extras din regulament de ordine interioara - 1000buc. x 0.20lei/buc.
- Număr anunț
- DA27353448
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL PNEUMOFTIZIOLOGIE BRAD (CUI 4634256)
- Furnizor / câștigător
- EXODOS INTERMED SRL (CUI 22746088)
- Cod CPV
- 22820000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.158 RON
- Valoare atribuită
- 1.158 RON
- Data publicării
- 08.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.