Atribuită Cumpărare directă

Drosophila vials, o x h = 25 x 95 mm - Bulk packaging (Numar de referinta SEAP: 32-120), Rayon balls for bottles, extra large (Numar de referinta SEAP: 51-102BR), Storage bottle for Drosophila (Numar de referinta SEAP: 32-129F).

Număr anunț
DA27347876
Autoritate contractantă
Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
Furnizor / câștigător
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI 29662316)
Cod CPV
39225700-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.836 RON
Valoare atribuită
2.836 RON
Data publicării
05.02.2021 00:00
Data finalizării
09.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.836 RON

din 2.836 RON estimat