Atribuită Cumpărare directă

Conform ofertei tehnice si financiare prntru achzizitia directa (anunt publicitar nr. nr. 5076241 din 01.02.2021 ) pentru proiectul de investitii ,,Renovarea si dotarea caminului cultural din sat Trifesti, comuna Trifesti, judetul Neamt,,

Număr anunț
DA27438152
Autoritate contractantă
COMUNA TRIFESTI (CONSILIUL LOCAL TRIFESTI) (CUI 2613842)
Furnizor / câștigător
BLUE FILM PRODUCTION SRL (CUI 24963415)
Cod CPV
92111200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.345 RON
Valoare atribuită
33.345 RON
Data publicării
22.02.2021 00:00
Data finalizării
22.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.345 RON

din 33.345 RON estimat