Atribuită Cumpărare directă

TEAVA PPR INCALZIRE/ALIMENTARE CU APA FIBRA COMPOZITA L=4M PN 20 BAR D 63MM=2BUC,COT PPR GRI LA 90=6BUC,RAPID FI 2''=1BUC,COT 25X90 WP=2BUC,RACORD63X2FE=2BUC,TEAVA COMPOZIT 25PN 20=6ML,TEU 3/4=2BUC

Număr anunț
DA27365425
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
CHELBA RAPID SRL (CUI 1854575)
Cod CPV
44115210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.159 RON
Valoare atribuită
1.159 RON
Data publicării
09.02.2021 00:00
Data finalizării
10.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.159 RON

din 1.159 RON estimat