Atribuită Cumpărare directă

Producator: HP Cod producator: CF256A Nume produs: CF256A Numar Cartus: 56A Specificatii Tehnice Compatibilitate: Original Tehnologie: Toner Culoare: Black Tip Capacitate Cartus: Regular Capacitate (pag): 7400 Tip Echipament: Printer/MFP Echipamente: HP LaserJet M433A, LaserJet M436DN, LaserJet M436N, LaserJet M436NDA

Număr anunț
DA27340776
Autoritate contractantă
Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
Furnizor / câștigător
STAR OFFICE DISTRIBUTION SRL (CUI 25018143)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.443 RON
Valoare atribuită
1.443 RON
Data publicării
05.02.2021 00:00
Data finalizării
10.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.443 RON

din 1.443 RON estimat