Atribuită
Cumpărare directă
2400 buc - Legat brosat dosar A4, 1-300 file (1. Legat- dosar cu carton duplex A4, 1-300 file- documetele se grupeaza pe tip de doc., se coperteaza cu carton duple, se scrie si se lipeste eticheta pe cotorul dosaruluicu datele extreme ale acestuia, documetele se ordoneaza in cadrul dosarului in ordine cronologica); 250 ore de regie - Presupune timpul folosit in vederea cautarii unor documente, fotocopierea acestora precum unde este cazul si predarea catre persoana solicitanta. Scoaterea din arhiva a unui dosar sau document fotocopiat trebuie evidentiata in registru de intrare-iesire; 250 ore - Manipulat documente (Transportul documentelor de la compartimente de depozitul arhivei. Predarea documentelor se face pe baza de proces verbal de predare primire ); 800 buc - Sortat documente in vederea casarii (Sortat documente pe servicii, ani si termene de pastrare in vederea casarii, in functie de termenele de pastrare din nomenclatorul arhivistic.)
- Număr anunț
- DA27413995
- Autoritate contractantă
- Comuna Selimbar (CUI 4406045)
- Furnizor / câștigător
- IMPRIM SPYR GROUPE SRL (CUI 18906075)
- Cod CPV
- 79995100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.500 RON
- Valoare atribuită
- 47.500 RON
- Data publicării
- 17.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.