Atribuită Cumpărare directă

168/19.02.2021(Transport) REPARATIE MECANICA B-125-RWR

Număr anunț
DA27456732
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
NESTE AUTOMOTIVE SRL (CUI 16962508)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
647 RON
Valoare atribuită
647 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
24.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

647 RON

din 647 RON estimat