Ofertă acceptată Cumpărare directă

Clorura de Sodiu Vioser 0,9g/100ml 10fl x 250ml sol perf

Număr anunț
DA34402089
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Sapunari (CUI 3466375)
Cod CPV
33621400-3 · Substituenti de plasma sanguina si solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.567.900 RON
Data publicării
31.10.2023 11:23
Data finalizării
02.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.567.900 RON