Atribuită Cumpărare directă

printare color, suport placa pvc foam 5mm, 1500x1000 mm, sistem de prindere inclus

Număr anunț
DA27377185
Autoritate contractantă
COMPLEXUL NATIONAL MUZEAL MOLDOVA IASI (CUI 4540720)
Furnizor / câștigător
ELCO SERVICE SRL (CUI 14327216)
Cod CPV
79800000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.630 RON
Valoare atribuită
1.630 RON
Data publicării
11.02.2021 00:00
Data finalizării
12.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.630 RON

din 1.630 RON estimat