Atribuită Cumpărare directă

Q2612A-c (12A) cartus toner negru compatibil HP pt LaserJet 1010/1015/1018/1020/1022/M1005-2.000 pag-4 BUC FX-10-c (FX10-c) cartus toner negru compatibil Canon pt FAX-L140/MF4140/MF4270/PC-D450 - 2.000 pag.-2 BUC

Număr anunț
DA27348667
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
156 RON
Valoare atribuită
156 RON
Data publicării
08.02.2021 00:00
Data finalizării
09.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

156 RON

din 156 RON estimat