Atribuită Cumpărare directă

Pachet cartuse toner, pentru imprimante, compus din: Q2612A-c (12A) cartus toner negru compatibil HP - 2.000 pag. (RTH 12A/FX10) - 10 buc x 25 lei fara tva/ buc = 250 lei fara tva; 64016HE-c cartus toner negru compatibil Lexmark - 21.000 pag. (RTL T640) - 20 buc x 170 lei fara tva/ buc = 3400 lei fara tva; MLT-D1042S-c (MLTD1042S-c) cartus toner negru compatibil Samsung - 1.500 pag. (RTS ML1660) - 3 buc x 46 lei fara tva/ buc = 138 lei fara tva; 106R01487-c cartus toner negru compatibil Xerox - 4.100 pag. (RTX 3220) - 5 buc x 57 lei fara tva/ buc = 285 lei fara tva; TK-3190-c (TK3190-c) cartus toner negru compatibil Kyocera - 25.000 pag. (HTK TK3190) - 20 buc x 75 lei fara tva/ buc = 1500 lei fara tva; EP-27-c (EP27-c) cartus toner negru compatibil Canon - 2.500 pag. (RTC EP27) - 4 buc x 36 lei fara tva/ buc = 144 lei fara tva; 106R01413-c cartus toner negru compatibil Xerox - 20.000 pag. (HTX 5222) - 2 buc x 86 lei fara tva/ buc = 172 lei fara tva; TN-3280-c (TN3280-c) cartus toner negru compatibil Brother - 7.000 pag. (RTB TN3280/3170) - 3 buc x 38 lei fara tva/ buc = 114 lei fara tva; CE285A-c (85A) cartus toner negru compatibil HP - 1.600 pag. (RTH 285/435/436A) - 10 buc x 26 lei fara tva/ buc = 260 lei fara tva;

Număr anunț
DA27381271
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.263 RON
Valoare atribuită
6.263 RON
Data publicării
11.02.2021 00:00
Data finalizării
15.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.263 RON

din 6.263 RON estimat