Atribuită
Cumpărare directă
NOTA INTRARE RECEPTIE A4, AUTOCOPIATIV=40buc,FISA MAGAZIE A5=1000buc,BON CONSUM AUTOCOPIATIV 2EX=40buc, BON TRANSFER 2 EXP.=10buc,REGISTRU INTRARE IESIRE A3=5buc,ORDIN DEPLASARE A5=3buc, CONDICA PREZENTA A4=3buc,JURNAL MASINA A4=20buc,, JURNAL BORD A4=20buc,AVIZ DE INSOTIRE A MARFII A4, 3 EXP.=10buc. În cazul in care Furnizorul nu reuseste sa-si indepl.obligatiile asumate prin comanda, atunci Achizitorul are dreptul de a solicita, ca penalitati o suma echiv.cu 0,1% din oblig.nerealiaz.din pretul comenzii,pt. fiecare zi de intarziere,pana la indepl.efectiva a obligatiilor.Val.penalitatilor nu va putea depasi debitul initial pt. care s-a calculat. In cazul in care Achizitorul nu isi onoreaza obligatiile de plata in termenul convenit, Furnizorul are dreptul de a solicita, ca penalitati,o suma echivalenta cu 0,1% din plata neefectuata, pentru fiecare zi de intarziere.Valaoarea penalitatilor nu va putea depasi valoarea debitului initial pentru care s-au calculat.
- Număr anunț
- DA27331133
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- OPANIS 2006 SRL (CUI 18589287)
- Cod CPV
- 22800000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.532 RON
- Valoare atribuită
- 1.532 RON
- Data publicării
- 03.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.