Atribuită
Cumpărare directă
CHITANTIER 3 EX 60 BUC X 6,5 LEI/BUC, FOI PARCURS TRANSPORT MARFA 10 X 4,4 LEI/BUC, FISE MAGAZIE OFFSET 180 GR 3000 X 0,13 LEI/BUC, FOI COMANDA REPARATII 20 X 5 LEI/BUC, MONETARE 50 X 2 LEI/BUC, NOTA INTRARE RECEPTIE 10 X 4 LEI/BUC, ORDIN DEPLASARE 5 X 2,5 LEI/BUC, REGISTRU INTRARE IESIRE POARTA 5 X 6,2 LEI/BUC
- Număr anunț
- DA27356056
- Autoritate contractantă
- TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
- Furnizor / câștigător
- OPANIS 2006 SRL (CUI 18589287)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.108 RON
- Valoare atribuită
- 1.108 RON
- Data publicării
- 08.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.