Atribuită
Cumpărare directă
Pretul bonurilor valorice afisat este pe bucata, carnetul ce poate fi achizitionat detine 25 file. Pretul de achizitie al carburantilor este cel valabil in statiile de distributie carburant ale furnizorului, in momentul alimentarii autovehiculului. Pretul carburantului auto poate fi actualizat in conformitate cu evolutia pietei specifice si cu legislatia in vigoare
- Număr anunț
- DA27364568
- Autoritate contractantă
- COMUNA NOCRICH (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI NOCRICH, JUDETUL SIBIU) (CUI 5999013)
- Furnizor / câștigător
- OK BOBO (CUI 15138150)
- Cod CPV
- 09100000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.202 RON
- Valoare atribuită
- 4.202 RON
- Data publicării
- 09.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.